Nasze gospodarstwo

Karłowicka Dolina to szczególne miejsce w województwie dolnośląskim. Matecznik odpoczynku dla każdego, kto szuka spokoju, ciszy i relaksu. W tym wyjątkowym i jakże urokliwym zakątku, położonym w malowniczej okolicy można spędzić niezapomniane, radosne chwile. Każda rodzina zmęczona pędem codziennego życia będzie miała okazję odbudować swoje siły, obcując z naturą w szczególnie bliski sposób. Nasze gospodarstwo agroturystyczne, zatopione jest w górskim krajobrazie, oferuje wiele rozrywek na miejscu oraz atrakcji Dolnego Śląska w pobliżu. Daje możliwość aktywnego spędzenia czasu, zwłaszcza miłośnikom pieszych wycieczek. Tym, którzy wolą odprężyć się, z dala od miejskiego zgiełku proponujemy relaks w zaciszu naszego przytulnego ośrodka, ciesząc się widokiem Gór Izerskich.

Agroturystka Dolnośląskie

Atrakcje

Miłośnicy wędkarstwa znajdą również coś dla siebie, ponieważ w pobliżu Karłowickiej Doliny położone jest bogato zarybione jezioro. Z wakacji można wrócić nie tylko wypoczętym, ale również z pokaźnym trofeum (niektóre okazy dochodzą do 2,5 metra!).

Agroturystyka nad Jeziorem

Wypoczynek dla całej rodziny

W naszym ośrodku zatroszczyliśmy się szczególnie o atrakcje dla dzieci. Stworzyliśmy mini ZOO, gdzie najmłodsi mogą w bezpiecznych warunkach poznawać i spędzać czas ze zwierzętami. Mamy milutkie zwierzątka, ulubieńców wielu, przyjazne dla dzieci – konie huculskie.

Agroturystyka Mini ZOO

Agroturystyka zaprasza

Zapraszamy wszystkich do odwiedzin Karłowickiej Doliny i do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Zapewniamy ciepłą, domową atmosferę tradycyjnego gospodarstwa. Każdego gościa przywitamy z radością i dołożymy wszelkich starań, aby spędzony u nas czas przyniósł pełną satysfakcję z odpoczynku.

Agroturystyka Dolnośląskie

Zapraszamy serdecznie!!